Personel

Nasza kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną tworzą wykształcone i kreatywne nauczycielki. Dbają ciepłą i przyjazną atmosferę, budują interesujące sytuacje dydaktyczne i wychowawcze. W swojej pracy wdrażają aktywnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w kursach i szkoleniach. Organizują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.


Mam na imię Anna. Pracuje w przedszkolu 7Krasnoludkow, jako nauczyciel wychowania przedszkolnego dzięki czemu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa i realizuje się, jako osoba dorosła. Praca z dziećmi daje mi radość i satysfakcję z wybranego zawodu.


Na imię mam Magda. Z dziećmi pracuję od 10 lat, a w przedszkolu 7 krasnoludków spełniam się od lat 6. Praca, jako nauczyciel wychowania przedszkolnego daje mi wiele radości, którą dzielę się z dziećmi, satysfakcji i poczucia, że w życiu robię to, co kocham.


Mam na imię Monika. Jestem w Przedszkolu 7 krasnoludków pomocą nauczyciela. Pracując tutaj spełniam swoje marzenie, jakim jest opieka nad dziećmi, biorę aktywnie udział w ich kształceniu osobowości oraz wychowaniu. Lubię wspierać dzieci w zajęciach muzycznych, plastycznych oraz dydaktycznych.

Mam na imię Sylwia. Jestem osobą optymistyczną i uwielbiam pracę z dziećmi. To one dają mi pozytywną energię, radość i nadają sens ojej pracy. W przedszkolu pracuję, jako pomoc nauczyciela i każdego dnia pomagam naszym najmłodszym w codziennych czynnościach. Staram się, aby dzieci były szczęśliwe i czuły się jak w domu.


Przedszkole Niepubliczne “7 Krasnoludków”
Aleja Kasztanowa 88
05-831 Młochów
kontakt@7krasnoludkow.edu.pl
Telefon: 517-070-777